Hakkımızda

TARIK PANJUR; Günümüzde teknolojisi ile uyumlu teknolojiyi takip eden otomatik kapı sistemleri panjur alüminyum doğrama küpeşte imza atmak içi 1993 yılında otomatik kapı sistemleri panjur alüminyum doğrama küpeşte gönül vermiş bir firmadır. Otomatik kapı sistemleri panjur alüminyum doğrama küpeşte sektörünün gelişimine ve hayatın her alanında yaygınlaşmasına paralel olarak  bu alanda yetişmiş ve uzanma kadro açığını göz önüne alarak; hızla gelişen otomatik kapı sistemleri panjur alüminyum doğrama küpeşte sektörüne konusunda uzman ve saha tecrübesine sahip personelle çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ…. ; Ülkemizin altyapınsa, dolayısı ile kalkınmasına önemli katkısı bulunan müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, bayilerimiz aracılığı ile, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışı sunmak; TARIK PANJUR ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak toplumumuza, bayilerimize, çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

VİZYONUMUZ…; Yenilik ve hizmet sunumu açısından Türkiye’nin metal alüminyum ve PVC kapı ve pencere sektöründeki en iyi firması olarak ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek bu sayede rakiplerimizin takip ettiği, bayi ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Türkiye’nin en seçkin şirketleri arasında yer almaktadır.

 

DEĞERLERİMİZ..

* KALİTE

* PROFESYONELLİK

* MÜŞTERİ ODAKLILIK

* TAKIM RUHU

* ÇALIŞANLARIN MUTLULUĞU

* GÜVENİLİRLİK


Etiketler : hakkımızda